Продавець ЛАВР ПЛЮС ТОВ Запчастини та витратні матеріали для ремонту побутової техніки розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
3540 відгуків
ЛАВР ПЛЮС Запчасти и расходные материалы для ремонта бытовой техники
+380 (66) 115-35-08
+380 (99) 542-81-94
+380 (63) 632-25-84

Конденсатори електричні пускові

Пусковий конденсатор використовується, щоб допомогти однофазного двигуна запуститися. Пусковий конденсатор створюється у відносно невеликих корпусах з діелектриком, не проводять електричний струм. Він використовується протягом обмежених проміжків часу в кожному сеансі роботи двигуна.

КОНДЕНСАТОР електричний (від лат. сondensator, — той, хто ущільнює, згущує), пристрій, призначений для отримання потрібних величин електричної ємності і здатне накопичувати (перерозподіляти) електричні заряди.

Різноманіття варіантів виконання конденсаторів дозволяє значно розширити область їх застосування. Конденсатори можуть мати різне розташовані гнучкі висновки - це варіант виконання 1А або клеми - варіант виконання 1Б. Використовуються в якості пускових та протизавадних конденсаторів в пральних машинах, мийних машинах, електропобутової техніки, насосах, а також як фазосдвигающие в асинхронних електродвигунах.Конденсатори виготовляються в циліндричному пластиковому або металевому корпусі, розраховані на номінальну напругу 110, 250, 450 і 600 В, номінальну ємність від 3 до 120 мкФ. Мають мінімальне напрацювання 16 000 годин, збільшений діапазон температур від -45 до 105 градусів Цельсія.Конденсатори даної серії є зручними в монтажі і мають оптимальне співвідношення ціни та якості.

Електричний конденсатор складається з двох (іноді більше) рухомих або нерухомих проводять електродів (обкладок), розділених діелектриком. Обкладки повинні мати таку геометричну форму і бути розташовані так щодо один одного, щоб створене ними електричне поле зосереджене в просторі між ними. Як правило, відстань між обкладками, рівну товщині діелектрика, мало в порівнянні з лінійними розмірами обкладок. Тому електричне поле, що виникає при підключенні обкладок до джерела з напругою U практично повністю зосереджене між обкладками. При цьому часткові власні ємності електричних обкладок пренебрежимо малі.

Пусковий конденсатор використовується, щоб допомогти однофазному двигуну запуститися. Пусковий конденсатор створюється у відносно невеликих корпусах з діелектриком, не проводять електричний струм. Він використовується протягом обмежених проміжків часу в кожному сеансі роботи двигуна.

КОНДЕНСАТОР електричний (від лат. сondensator, — той, хто ущільнює, згущує), пристрій, призначений для отримання потрібних величин електричної ємності  і здатне накопичувати (перерозподіляти) електричні заряди.

Різноманіття варіантів виконання конденсаторів  дозволяє значно розширити область їх застосування. Конденсатори можуть мати різне розташовані гнучкі висновки - це варіант виконання 1А або клеми - варіант виконання 1Б. Используются в качестве пусковых и помехоподавляющих конденсаторов в стиральных машинах, моющих машинах, электробытовой технике, насосах, а также как фазосдвигающие в асинхронных электродвигателях.Конденсаторы изготавливаются в цилиндрическом пластиковом или металлическом корпусе, рассчитаны на номинальное напряжение 110, 250, 450 и 600 В, номинальную емкость от 3 до 120 мкФ. Мають мінімальне напрацювання 16 000 годин, збільшений діапазон температур від -45 до 105 градусів Цельсія.Конденсатори даної серії є зручними в монтажі і мають оптимальне співвідношення ціни і якості.

Электрический конденсатор состоит из двух (иногда более) подвижных или неподвижных проводящих электродов (обкладок), разделенных диэлектриком. Обкладки должны иметь такую геометрическую форму и быть так расположены друг относительно друга, чтобы созданное ими электрическое поле было сосредоточено в пространстве между ними. Как правило, расстояние между обкладками, равное толщине диэлектрика, мало по сравнению с линейными размерами обкладок. Тому електричне поле, що виникає при підключенні обкладок до джерела з напругою U, практично повністю зосереджене між обкладками. При цьому часткові власні ємності електричних обкладок пренебрежимо малі.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner